Nesnelerin İnterneti (IoT) Donanım Geliştirme

Projelerinize özel olarak, tüm haberleşme protokolleri kullanabilen donanımlar geliştiriyoruz


  • Internet of Things Projeleri için Donanım Geliştirme

    Akıllı ve birbiri ile haberleşen cihazlar olarak bilinen Nesnelerin İnterneti yeni bir çağ başlatıyor. Veri akışı uzaktan kontrol edilebilen, sensörleri sayesinde karar verici davranan, 7/24 İnternet ve networke bağlı çalışan kısacası otonom iş süreçlerinize iş zekası katan IoT Projelerini firmanız için tasarlıyoruz. Taleplerinize özel geliştirdiğimiz elektonik kontrol kartı için PCB Devre üretimini yapıyor, elektronik komponentleri tedarik ederek montajını sağlıyoruz. Endüstriyel ürün tasarım süreçlerini tamamlayarak anahtar teslim donanım haline getiriyoruz.

 


  • Nesnelerin İnterneti için Haberleşme Protokolleri

    IoT için geniş bir yelpazede farklı iletişim protokolleri kullanıyoruz. Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee, Hücresel veri GSM/GPRS/2G/3G/4,5G , Z-Wave … Nesnelerin İnterneti projeleriniz için en etkili çözümü doğru bileşenleri tercih ederek sağlıyoruz. Şimdi, Industrial Internet of Things (IIoT) kavramıyla tanışın ! IoT Gateway ile tüm datalarınızı görselleştirerek anlık yönetin ve kontrol edin. Farklı iletişim protokollerinden gelen verileri kolayca yönetiyoruz. IoT Gateway seçimi, ürün temini ve donanım ile entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

  • IoT için Tasarım/Üretim ve Donanım Entegrasyonu

    Nesnelerin İnterneti ‘ne yönelik projeleriniz için elektronik devre tasarımı ve üretimi yapıyoruz, projenizin tüm haberleşme, donanım ve komponent ihtiyaçlarını hızlıca karşılıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz;

Projeleriniz için farklı, hızlı ve gerçek çözümler sunuyoruz. Şimdi Keşfedin !

100