Elektronik Kart (Devre) Tasarımı & PCB Üretimi

#FikirdenÜrüne Projenize özel tasarım/uygulama/seri üretim çözümlerimizi keşfedin:


 • Elektronik Kart Tasarımı ve Üretimi

  Donanım (hardware) mühendislerimiz ve sahip olduğumuz gelişmiş teknik imkanlar ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun elektronik kart tasarım , maliyetlendirme ve üretim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Prototip geliştirme, seri üretim, SMD (yüzey montaj) & TH (delik içi montaj) , fason ve malzemeli üretimi müşterimizin ihtiyacı olan adetler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Elektronik kart üretimi için SMD ve TH dizgi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip imkanlar kullanılmaktadır.


 • Elektronik Devre Üretimi ve PCB İmalat Süreci

  Elektronik kart tasarımı ve üretimi çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Uzman mühendislerimiz tarafından müşteri ihtiyacına yönelik elektronik devre tasarımına geçilmeden önce algoritma veya kartın işlevselliği detaylı olarak tanımlanır. Bu aşamadan sonra elektronik devre tasarımına geçilir ve gerekli elektronik komponentlerin listesi (BOM list) oluşturulur. Seçilen elektronik komponentlerin fiziksel yerleşimi ve bunların birbiriyle olan bağlantısını sağlayan yolların çizimi elektronik devre şemasına göre gerçekleştirilir.


 • PCB Devre Analizi ve Testler

  Elektronik devre tasarımı ve komponentlerin seçilimi aşamasında mühendislerimiz tarafından uygulamaya yönelik maliyet, kalite ve performans gibi birçok parametre göz önüne alınarak en optimum çözüm sunulmaktadır. Bu aşamadan sonra bilgisayar simülasyonları üzerinden tasarıma yönelik bir çok test ve analiz gerçekleştirilir. Böylece seri üretim sonrası elektronik devrede ortaya çıkabilecek muhtemel hataların önüne geçilmiş olunmaktadır.


 • Prototip Üretimi ve Seri Üretime Hazırlık

  Prototip üretimi yapılan elektronik devre tasarımının gerçek koşullar altında test ve analizleri gerçekleştirilir. Kullanılan elektronik komponentlerin istenen koşullarda düzgün çalıştığı doğrulanmaktır. Fonksiyonel özellikleri (algoritma veya işlevselliği) yerine getirmesi ve elektriksel güvenlik koşullarını sağlaması gerekir.  Prototip çalışma esnasında gerçekleştirilen test ve analizler sayesinde seri üretim öncesi birçok muhtemel problemin önüne geçilmektedir. Bu sayede, güvenilirliği garanti altına alarak müşteri memnuniyeti kalıcı olarak sağlamaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz;

Projeleriniz için farklı, hızlı ve gerçek çözümler sunuyoruz. Şimdi Keşfedin !

100